Loading...
İŞ AŞKI BAŞKADIR | BİZ İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ | HAYAL ETTİKLERİNİZİ BULMAYA ÇALIŞIYORUZ
Müşterilerimizin reklama dair ihtiyaç duyduğu her alanda, etkili ve kalıcı çözümler sunarak sağlam finansman yapımızla yolumuza devam ediyoruz. | Reklama dair her alanda etkili ve kalıcı çözümler sunmaktayız. | Pazarlama dünyasında gereken dinamikleri daha iyi anlayarak, daha yaratıcı ve güvenilir alternatifler sunuyoruz.
Keşfet

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik; markanın / firmanın bulunduğu sektör içerisindeki imzasıdır. Marka / firma - tüketici ilişkisinin her aşamasını özel veriler ışığında kreatif içeriklerle kurgular ve tasarlarız.

Web Tasarım

Kişi veya kurumların sundukları mal ve hizmetlerini internet ortamında tanıtması amacıyla tasarlanan yazılımlardır. Web tasarım yaparken kullanıcı alışkanlıkları ve rakip otoriter web sitelerinin çizgileri doğru analiz edilmelidir.

Sosyal Medya

Markanızı / firmanızı sosyal medyadaki tüm platformlara özel olarak hazırlanan içerik ve görsel stratejilerle kreatif olarak temsil eder, marka / firma bilinirliği ve görünürlüğüne katkı sağlayacak projeler üretiriz.

Organizasyon

Şirketlerin müşterileri ve çalışanları ile olan iletişimini güçlendirir. Kurumsal etkinlikler; firmanın marka değerini artırmak, müşterileri ile bağ kurmasını sağlamak, çalışanları motive etmek için gereken çalışmalardır.

Projelerimize göz atmak ister misiniz?

İlginç projelere her zaman açığız...


Uzmanlıklarımız

Kurumsal Kimlik
Web Tasarım & Programlama
Sosyal Medya Yönetimi
Tanıtım & Reklam Filmleri
Organizasyon & Toplantı
  • İnsan imkansızı başarabilir sözü yetersizdir; çünkü insan imkansızın da ötesine ulaşabilir...
    Nikola TESLA
    ...

Bize Ulaşın

BURADAYIZ

Fevzi Çakmak Mahallesi
Modesa Sanayi Sitesi
10733 Sokak No:2
Karatay / KONYA

ARAYIN

Telefon: +90 332 346 0606
E-Posta: designport@designport.com.tr