HAKKIMIZDA

İŞ AŞKI BAŞKADIR...

Değerli dostlarım;

Bizim hikayemiz tam 17 yıl önce başladı. Tarihler 01 Eylül 2003 yılını gösteriyordu. Anadolu’nun en büyük ve en seçkin reklam ajansı olma yolunda DESIGNPORT’un ilk temeli atıldı.

DESIGNPORT’un hedefleri netti. Sektöründe Anadolu’nun en büyüğü olmak ve her yıl en az 2 yada 3 firmayı ulusal marka olmasa bile, ulusal marka değeri taşıyan bir kurum haline getirmekti.

Yeni kazanılmış bir müşteri için, aldığımız briefler sayesinde işletmelerin rakipleri doğru belirlenerek, üretilen ürünlerin kullanım alanları, dağıtım kanalları, pazar payı ve hedef kitle tanımlamalarına kadar en ince detayları tek tek analiz etmek suretiyle, amaca ve hedef kitleye uygun çıkartılan konseptler ile işe başlanır, usta ellerden çıkan grafik tasarım çalışmaları ile tamamlanır.

“Biz işimizi severek yapıyoruz.”

Bazen tek bir çalışma, bazen PR çalışması, bazen açılışlar, bazen fuar yada özel dekorasyonlar, bazen de sımsıkı dostluklar oluşturan organizasyonlar... Bunların hepsi başarı ve övgülerle sonuçlandı. Çünki biliyoruz ki, “bir işin nasıl yapılacağını bilmek, o işi yapmaktan daha kolaydır.”

DESIGNPORT ilk günki heyecanını hiç yitirmeden, müşterilerinin reklama dair ihtiyaç duyduğu her alanda, etkili ve kalıcı çözümler sunarak sağlam finansman yapısıyla yoluna devam etmektedir.

Mustafa KAYA
Ajans Başkanı

E-KATALOG
Kataloglarımızı görüntülemek veya indirmek için tıklayın
DEVAMI
BİZİ TAKİP EDİN
 
DESIGNPORT Uluslararası Reklam ve Fuar Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
BİZE ULAŞIN
+90 332 346 06 06
designport@designport.com.tr